• Cihangir Mah. Güvercin Cad.No.3 Baha İş Merkezi B Blok Haramidere - Avcılar / İSTANBUL

PipetsanHakkımızda

Plastik sektörüne öncülük eden Pipetsan 1999 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden beri sürekli yenilenerek büyüyen Pipetsan sektörde markalaşmayı sağlamış, kalite ve çizgisini koruyarak yoluna devam etmekte olan bir markadır.

Yurt içi ve yurt dışında yaptığı atılımlarla vizyonel bakış açısını ispatlamış olan Pipetsan dünyanın lider markalarına hizmet vermektedir. Birçok ürün gamına sahip olan marka; gıda, ambalaj, fastfood, medikal , tarım, balon, medikal ve otomotiv  firmalarının taleplerine uygun ‘doğru çözümler’ üretmektedir.

Pipetsan, geniş bir skalaya sahip ürünlerinin içinde; pipet, şeker ile pamuklu çubuk ve balon sapları, kullan at çatal, kaşık, bıçak, karıştırıcı, cips ve şeytan çatalı gibi ürünlerle müşterilerinin taleplerine cevap vermektedir. Ayrıca Pipetsan, müşteri talepleri doğrultusunda da özel üretim yapabilmektedir.

Sağlıklı ve hijyenik bir ortamda üretimini gerçekleştiren Pipetsan, kalite politikası gereğince;

Yasal mevzuata uygun bir şekilde ve yönetim sistemlerinin şartları gereğince hareket etmektedir. Marka; TC. Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı Üretim İzin Belgesi, TS EN ISO 9001:2015, TS EN  ISO 2200:2005 belgeleri ile kaliteli ve sağlıklı üretim yapmaktadır.

Teknolojik alt yapısı, müşteri memnuniyetine yaptığı yatırımları ve çevreye duyarlı üretimleri ile Pipetsan Plastik, siz değerli müşterilerinin taleplerine her zaman en doğru ve en hızlı çözümü sunmaktadır.

Misyon: Pipetsan; sektördeki konumunun farkında olarak insan, çevre ve sağlığa verdiği önem ile hareket ederek kaliteli ve hijyenik üretim yapar, yurt içi ve yurt dışında ülkesini en iyi şekilde temsil ederek ülke ekonomisine katkı sağlar.

Vizyon: Sağlıklı plastik denildiğinde, akla gelecek ilk marka olmak